2. edycja konferencji Academic Gdynia Innovation Days

W dniu 25 marca 2024 roku w Auli im. T. Meissnera w gmachu głównym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni rozpoczęła się druga edycja konferencji Gdynia I-Days. Academic Gdynia Innovation Days. Wydarzenie z udziałem ekspertów zorganizowane przez Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Morskiego w Gdyni potrwa dwa dni.

Uroczystego otwarcia konferencji dokonali: JM Rektor prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit, Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju prof. dr hab. inż. Tomasz Tarasiuk oraz Dyrektor Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Morskiego w Gdyni dr inż. Magdalena Kukowska-Kaszuba.

Pierwszego dnia zaplanowano trzy panele eksperckie, w czasie których specjaliści z całego kraju dyskutować będą kwestie związane z patentowaniem wynalazków, pochylą się nad tym, jak budować sieć wsparcia dla innowacji w kontekście przedsiębiorczości akademickiej oraz w jaki sposób komercjalizować innowacje.

Pełen program konferencji dostępny tutaj: PROGRAM

Z. Szwedek-Kwiecińska