Wydarzenia bieżące

Projekt Rektora

Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

„Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”

III edycja

Zapraszam wszystkich Pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do udziału w III edycji projektu Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni „Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”.

Drodzy Pracownicy UMG!

Na zaproszenie Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie drużyna piłki nożnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie. Turniej odbył się 6 kwietnia 2019 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury w Dziwnowie.

12 kwietnia 2019 roku w godzinach 9:00 - 14:00 odbył się kolejny już Dzień Otwarty naszej uczelni.

Otworzyliśmy dla chętnych nasze laboratoria i symulatory na wszystkich wydziałach UMG.

W dniach 4-6 kwietnia br. w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu, w których wzięło udział siedmiu reprezentantów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W sezonie 2018/2019 zawodnicy z sekcji pływackiej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zajęli 3. miejsce w podsumowaniu Pomorskiej Akademickiej Ligi w pływaniu.

I.Wierzbowska
24.02.2017