UMG na targach edukacyjnych

Uniwersytet Morski w Gdyni kontynuuje swoją podróż po Polsce, odwiedzając kolejne targi edukacyjne.

Pracowicie rozpoczęliśmy bieżący miesiąc, pojawiając się 4 kwietnia 2024 roku w Brodnicy na Targach Edukacji i Pracy odbywających się pod hasłem "Zadbaj o swoją przyszłość”. Z kolei 5 kwietnia przybyliśmy do Bytowa na Targi Edukacyjne „Przyszłość 2024”.

Już niebawem stoisko promocyjne Uniwersytetu pojawi się w kolejnych miejscowościach. 9 kwietnia 2024 roku ze studentami naszej Uczelni będzie można spotkać się w Piszu. To właśnie tam, w godzinach od 10:00 do 12:30, w murach II Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Młodzieżowej 26, będzie można zapoznać się z ofertą studiów Uniwersytetu, jak również porozmawiać ze studentami i uzyskać potrzebne informacje.

Z kolei 17 kwietnia 2024 roku wybieramy się do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 przy ulicy Morskiej 79 w Gdyni na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości „Kariera na fali”. Targi odbędą się w godzinach 10:00 - 13:00.

Już następnego dnia, 18 kwietnia 2024 roku, udamy się do słynnego piernikami i Kopernikiem urokliwego Torunia, gdzie w Zespole Szkól Gastronomiczno-Hotelarskich przy ulicy Osikowej 15 będziemy czekać na Was na Targach Edukacji i Pracy w godzinach od 10:00 - 13:00.

Targi edukacyjne to niepowtarzalna okazja do rozmowy z naszymi studentami i uzyskanie bezpośrednich odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości. Warto odwiedzić nasze stoisko, by dowiedzieć się, co oferuje studentom Uniwersytet Morski w Gdyni – począwszy od oferty studiów, bazy dydaktycznej, praktyk, po możliwości aktywnego spędzania czasu i angażowania się w szereg wydarzeń organizowanych przez społeczność akademicką Uniwersytetu.

Ponadto wszelkie pytania związane z rekrutacją na naszą Uczelnię oraz planowanymi wyjazdami promocyjnymi można kierować na adres e-mail promocjaatumg.edu.pl. Zapraszamy również do śledzenia naszej uczelnianej strony na platformie Facebook.

W. Edmunds