Gramy dla dzieci małych i bez focha w ramach 27. Finału WOŚP

27. Finał WOŚP

Uniwersytet Morski w Gdyni (UMG) zagra podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia 2019 roku w godz. 12:00 - 16:00 zagramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Program Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach 27. Finału WOŚP

13.01.2019 r. /niedziela/

godz. 12:00 – 16:00 /budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, al. Jana Pawła II 3/:

Sztab GdyniadlaOrkiestry przygotował na Wydziale Nawigacyjnym sklepik z gadżetami WOŚP oraz loterię fantową, a ponadto swoje stoisko na Wydziale będzie miał również Klub „Zdrowy styl”, który będzie dokonywał pomiaru tkanki tłuszczowej na urządzeniu OMRON i wadze tradycyjnej. 

Specjalnie z okazji 27. Finału WOŚP studenci, kursanci Studium Doskonalenia Kadr przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni oraz pracownicy Wydziału Mechanicznego wykonali niezwykłe, industrialne, a zarazem marynistyczne lampy, które wraz z kalendarzami na 2019 rok będą licytowane podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.

Uczelniane upominki (industrialna, marynistyczna lampa i kinkiet, zestawy kalendarzy na 2019 rok, apaszki i krawaty) licytowane będą również na aukcjach internetowych Allegro prowadzonych przez Sztab Gdynia dla Orkiestry działający przy YMCA Gdynia. Aukcje dostępne są na specjalnym profilu WOŚP: aukcje.wosp.org.pl:

Pieniądze zebrane podczas zbiórki w całości przeznaczone będą na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy studentom i pracownikom Wydziału Nawigacyjnego za zorganizowanie pokazów, a także studentom Uniwersytetu Morskiego, kursantom Studium Doskonalenia Kadr przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni oraz pracownikom Wydziału Mechanicznego za niezwykłe lampy i kinkiety, które wykonane zostały z okazji 27. Finału WOŚP. Jesteście wspaniali!

Zapraszamy!

Lampa wykonana przez Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Kinkiet wykonany przez kursantów Studium Doskonalenia Kadr przy UMG

Lampa wykonana przez Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro ds. Marketingu​

Wytworzył informację:

M. Zajk
04.01.2019
Wprowadzenie:
M. Zajk 04.01.2019
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 15.01.2019