REFERENT - KWESTURA

Referent - Kwestura

Stanowisko /funkcja: Referent

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Pion Rektora/Kwestura

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

- wykształcenie średnie kierunkowe/wyższe ekonomiczne lub inne wyższe,

- mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,

- znajomość ustawy o rachunkowości,

- znajomość obowiązujących przepisów dotyczących dowodów księgowych,

- znajomość obsługi programów księgowych,

- znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych,

- rzetelność, sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

- inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu potencjalnych problemów,

- zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany,

- umiejętność współpracy w zespole,

- wysokie standardy etyczne.

Zakres obowiązków:

- kontrola formalno-rachunkowa faktur przychodzących,

- wprowadzanie dokumentów do systemu,

- rozliczanie zaliczek i delegacji,

- rejestracja przelewów w systemie bankowym i pilnowanie terminów płatności.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pakiet socjalny: bony, wczasy pod gruszą itp.,

- dofinansowanie do pakietów opieki medycznej,

- dofinansowanie do karty sportowej,

- ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

Przewidywana data zatrudnienia: Czerwiec 2024 r.

Dokumenty: CV należy składać na adres: administracjaatpraca.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 17.05.2024 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Kwestura
30.04.2024