Praktykant w Dziale Marketingu

Amiblu Poland Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 20a | 80-299 Gdańsk | Poland

W Amiblu jesteśmy zdeterminowani, aby rozwiązać światowy kryzys wodny za pomocą nowoczesnych rurociągów, które przetrwają pokolenia. Działamy w 125 krajach na całym świecie i niezawodnie transportujemy wodę do i z domów, zakładów przemysłowych i każdego z nas.

Aby wzmocnić nasz zespół w Gdańsku, poszukujemy osoby w niepełnym wymiarze godzin na stanowisko:

Praktykant w Dziale Marketingu

Twoje zadania:
• wsparcie Menagera ds. Komunikacji i Marketingu poprzez weryfikację treści do zamieszczania w mediach społecznościowych oraz treści przeznaczonych do publikacji przez pracowników za pośrednictwem platformy Sharebee;
• weryfikacja informacji prasowych;
• działania w obszarze Employer Brandingu – projekt Great Place To Work;
• wsparcie w przygotowaniu materiałów i gadżetów;
• kontakt z zewnętrznymi dostawcami;
• monitorowanie i analiza rynku pod kątem marketingowym, tworzenie prezentacji;
• współudział w eventach branżowych;
• współpraca z różnymi działami w firmie również zagranicznymi.

Oczekujemy:
• pasjonata/pasjonatki tematyki marketingu i komunikacji;
• swobody poruszania się po social mediach;
• dyspozycyjności minimum 20 h w tygodniu;
• znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację;
• mile widziani studenci/studentki kierunków: marketing/komunikacja/nowe media/pr/zarządzanie/psychologia;
• znajomości MS Office, Teams, Sharepoint;
• chęci do nauki

Wszyscy mamy mocne i słabe strony, słoneczne i mgliste dni. Właśnie dlatego atmosfera w pracy jest dla nas najważniejsza. Szukamy dociekliwych umysłów, które dbają o swój zespół, chcą coś zmienić i są dumne z pracy nad najnowocześniejszymi produktami. Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań?

Czekamy na Twoją aplikację pod adresem rekrutacja.gdanskatamiblu.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

A.Dynysiuk