Praktykant / Praktykantka ds. Kontroli Towarów

Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
www.bureauveritas.pl

Praktykant / Praktykantka ds. Kontroli Towarów

Miejsce pracy: Gdynia / Gdańsk

Firma Bureau Veritas Polska Sp. z o.o., w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę między-branżową, przygotowała program praktyk zawodowych przeznaczonych dla osób, które w przyszłości planują zająć się problemami związanymi z rzeczoznawstwem ładunków, jakością towarów czy też szeroko pojętym towaroznawstwem.

Program adresowany jest do studentów wydziałów ekonomicznych, przyrodniczych, technicznych, logistycznych i wszelkich pokrewnych, a także uczniów szkół średnich technicznych o odpowiednim profilu.

Jeżeli więc:
- Interesują Cię metody badania jakości towarów,
- Chciałbyś/ chciałabyś wiedzieć jak ustala się ilość ładunku na statku,
- Nie boisz się wejść do ładowni statku, aby sprawdzić jej czystość,
- Jesteś ciekaw / ciekawa jak przebiegają przeładunki w portach i chciałbyś / chciałabyś je nadzorować,
- Czujesz, że masz zadatki na TOWAROZNAWCĘ..
. ...to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie. Program praktyk układany jest w oparciu o wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zostanie dopasowywany do aktualnych potrzeb praktykanta, wymagań uczelni i aktualnych możliwości organizatora praktyk.

Każdy uczestnik, który z sukcesem ukończy praktyki otrzyma dokument potwierdzający uczestnictwo wydany przez BUREAU VERITAS POLSKA.

Praktyki są odpłatne.

ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do aplikowana. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Arlettą Kołodziejczyk pod adresem e-mail: arletta.kolodziejczykatbureauveritas.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska