Występ Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego z Beatą Kozidrak

W miniony piątek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi był świadkiem niecodziennego wydarzenia - wspólnego koncertu Beaty Kozidrak, Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego oraz Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Pasternaka.

Artyści zaprezentowali muzykę z największych dzieł kinematografii m.in. Jurassic Park, Titanic, Gwiezdne Wojny, czy E.T. W Rumi rozbrzmiały także największe światowe przeboje (jak np. Never enough i Footlose), w których oprócz Chóru i Orkiestry wystąpili znakomici soliści m.in. Kuba Jurzyk czy Edyta Krzemień. Samą Beatę Kozidrak usłyszeć można było w przebojach takich jak Biała Armia, Co mi Panie Dasz czy Nie ma wody na Pustyni. Momentem kulminacyjnym było wykonanie Rzeki Marzeń, podczas którego światła latarek smartfonów, wspólny śpiew z widownią i akompaniament Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej stworzyły niesamowitą atmosferę. Koncert okazał się ciekawym doświadczeniem dla chóru jak i samej gwiazdy, co wielokrotnie przyznawała podczas jego trwania. To już drugi koncert chóru u boku Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Poprzednio muzycy wystąpili wspólnie z Andreą Bocellim.

Autor zdjęć: Wojciech Walder

UMG Zespół ds Promocji