Specjalista ds. zarządzania systemami automatycznego sterowania w budynkach

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania systemami automatycznego sterowania w budynkach

(numer oferty ZZL/OP/12/2019)

Miejsce pracy: Gdańsk – Dział Inwestycyjno - Eksploatacyjny

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m. in. za:

• rozbudowę i dopasowywanie interfejsu BMS dla potrzeb użytkowników,
  • raportowanie uszkodzeń urządzeń podłączonych do BMS (w szczególności alarmy wymagające wizyt serwisów),
  • optymalizację zużycia mediów poprzez BMS,

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki, robotyki, teletechniki, elektroniki lub odnawialnych źródeł energii,
  • umiejętność integracji w BMS sterowników, w obsłudze systemów sterowania funkcjami technicznymi budynków i urządzeń różnych firm,
  • min. 3 lata doświadczenia, w tym doświadczenie rozwiązań BMS w zakresie projektowania i realizacji (wizualizacji instalacji)

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa o pracę zawierana jest na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony),
  • możliwość dostosowania kształtu umowy i warunków pracy,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce,
  • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwijania własnej wiedzy poprzez dofinansowanie szkoleń/studiów technicznych kierunkowych,
  • świadczenia socjalne tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • niepowtarzalną atmosferę wśród ambitnych i otwartych ludzi.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 29.03.2019 r. na adres e-mail: rekrutacjaatportgdansk.pl (rekrutacja@)uck.gda.pl lub dostarczenie do Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersyteckie Centrum Kliniczne budynek 9, piętro II, pok. 302.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku podania danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa, uprzejmie prosimy o załączenie i czytelne podpisanie klauzuli zgody o przedmiotowej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą przy ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS 0000122150, NIP 957-07-30-409, REGON 000288640 moich danych osobowych zawartych w przekazanych dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO).

Aplikacja, zawierająca dane o  zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa (np. e-mail, numer telefonu), a jednocześnie niezawierająca wymaganej klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będzie uwzględniania.

BKS