PRACA W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI

Gdynia, dnia 1 lutego 2019r.

URZĄD MIASTA GDYNI

 poszukuje kandydatów do pracy

W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI

Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy (40 godzin tygodniowo), praca na zastępstwo

Główne obowiązki:

- ewidencja księgowa wpłat dłużników alimentacyjnych,

- sprawozdawczość budżetowa i finansowa.

Niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse, rachunkowość.

Wymagania konieczne:

- obywatelstwo polskie,

- znajomość ustaw: o rachunkowości, o finansach publicznych

- znajomość pakietu Microsoft Office i środowiska Windows,

- predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,

- nieposzlakowana opinia.

Oferta ważna do dnia 15.02.2019

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Kadr i Szkoleń Urzędu Miasta Gdyni pod numerem telefonu: 58 668-86-93

Klauzula informacyjna dla kandydata rekrutującego na stanowisko w Urzędzie Miasta

Działając na podstawie art. 13.1 RODO [Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych) – Dz.U.UE.L 2016.119.1], wobec uzyskania od Pani/Pana danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:

1. Dane administratora danych [ADO] – administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Prezydent Miasta Gdyni Gdynia 81-382, Al. Marsz.
J. Piłsudskiego 52-54 e-mail: umgdyniaatgdynia.pl; tel.: +48 58 66 88 000

2. Inspektor ochrony danych [IOD]:  Danuta Pietrzak, e-mail: iodatgdynia.pl adres do korespondencji: 81-382 Gdynia, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 52-54

3. Cel przetwarzania: dla realizacji procesu rekrutacji.

4. ADO nie przewiduje przekazania uzyskanych danych osobowych innym odbiorcom poza pracownikami Urzędu i miejskimi jednostkami organizacyjnymi podległymi ADO albo organami władzy publicznej zgodnie z postępowaniem właściwym w sprawie. W przypadku ujawnienia się konieczności przekazania danych odbiorcom innym niż w zdaniu poprzedzającym, zostanie Pani/Pan odrębnie poinformowana/y.

5. ADO nie przewiduje przekazania uzyskanych danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. W przypadku takiego zamiaru zostanie Pani/Pan odrębnie poinformowana/y.

6. ADO przewiduje profilowanie kandydatów w oparciu o dane będące w posiadaniu Wydziału Kadr i Szkoleń, które będzie polegać na wykorzystaniu danych osobowych do oceny kandydatów.

Równocześnie ADO informuje, iż:

7. Czas przetwarzania danych osobowych wiązać się będzie z właściwą procedurą prawną i przepisami prawa upoważniającymi do zachowania i archiwizacji pozyskanych danych.

8. Ma Pani/Pan prawo do:

  1. wglądu do swojej aplikacji i uzyskanie z niej kopii wybranych dokumentów (art. 15 RODO),
  2. żądania sprostowania danych osobowych (art. 16 RODO),
  3. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych niezgodnie z przepisami i niniejszą informacją (art. 18 RODO),

 9. ADO informuje jednocześnie, iż na podstawie art. 77 RODO ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Urząd Ochrony Danych Osobowych, 00-193 Warszawa, ul. Stawki 2, tel.: 22 531 03 00, dotyczącej niezgodności przetwarzania przekazanych danych osobowych z RODO.

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

BKS
13.02.2019