Międzynarodowy Spływ Studentów na szalupach wiosłowo – żaglowych

Uwaga studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!

W dniach 27 lipca do 5 sierpnia, zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Spływie Studentów na szalupach wiosłowo – żaglowych. Wezmą w nim udział osady z Rosji, Łotwy, Estonii, Słowacji, Szwecji, Niemiec, Iraku oraz oczywiście z Polski.

Spływ realizowany będzie na wodach Zalewu Kurońskiego w Obwodzie Kaliningradzkim. Studenci naszego Uniwersytetu nie ponoszą żadnych kosztów udziału. Jedynymi kosztami, jakie należy ponieść to, koszt usługi centrum wizowego, ubezpieczenia i koszt dojazdu do Kaliningradu i powrotu do kraju. W sumie to niespełna 300 PLN. Organizatorzy gwarantują zakwaterowanie oraz wyżywienie. Ale uwaga! Spływ zawiera elementy survivalu, więc śpimy w namiotach, a posiłki przyrządzamy samodzielnie z dostarczonych produktów.

Szykuje się wielka przygoda!

Zainteresowanych prosimy o kontakt z panem Andrzejem Szklarskim email: anszklatgmail.com

UMG Zespół ds Promocji

A. Szklarski