Festiwal Sportów Plażowych

Uniwersytet Morski w Gdyni wraz z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania, Uniwersytetem Gdańskim, Uniwersytetem Warszawskim i Gdyńskim Centrum Sportu jest współorganizatorem akademickich rozgrywek pt. Festiwal Sportów Plażowych. W ramach tych rywalizacji rozegrane zostaną dwa turnieje: Akademicki Puchar Polski w piłce siatkowej plażowej i Akademicki Puchar Polski w piłce nożnej plażowej.

Termin: 14-18 lipca 2019

Miejsce: Gdynia, plaża miejska

Harmonogram:

• 14 lipca Dom Studenta 2 Uniwersytetu Morskiego w Gdyni ul. Sędzickiego 19
    - godz.   13:00 – 20:00 przyjazd zawodników,
    - godz.   21:30 - odprawa techniczna.
  • 15 - 17 lipca turniej siatkówki (plaża miejska w Gdyni), konkurencje:
    - kobiet (drużyna: 2 kobiety),
    - mężczyzn (drużyna: 2 mężczyzn),
    - mikstów (drużyna: kobieta plus mężczyzna) o Puchar Rektora UMG.
  • 15-16 lipca turniej piłki nożnej (plaża miejska w Gdyni), konkurencje:
    - kobiet (drużyna: 5 zawodników: bramkarz plus 4 zawodników pola)
    - mężczyzn (drużyna: 5 zawodników: bramkarz plus 4 zawodników pola)

Program:

Piłka siatkowa: rozegrany zostanie turniej męski, żeński oraz mikstów (kobieta i mężczyzna). System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów i będzie podany na odprawie technicznej. Zgłoszenia na turniej mikstów będą robione na miejscu spośród zgłoszonych par do turnieju damskiego i męskiego. Możliwe jest zgłoszenie się jedynie na turniej mikstów.

Piłka nożna: rozegrany zostanie turniej męski oraz damski. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów i będzie podany na odprawie technicznej.

UMG Zespół ds Promocji

A. Konieczna