C. Hartwig Gdynia SA – PŁATNY PROGRAM STAŻOWY

C. Hartwig Gdynia SA – PŁATNY PROGRAM STAŻOWY – start 1 marca 2019

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 160 lat! Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w 10 oddziałach w Polsce. Biuro główne znajduje się w Gdyni przy ul. Śląskiej 47.

Zapraszamy absolwentów, studentów studiów zaocznych lub studentów ostatniego roku (praca na pełen etat lub trochę mniej) specjalności związanych z międzynarodowym transportem i handlem morskim do udziału w programie stażowym, który otwiera drogę do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze spedycji morskiej.

Program obejmuje:

• 3-miesięczny płatny staż w pionie spedycji morskiej,
  • realizację konkretnych zadań w działach importu i eksportu,
  • indywidualnego opiekuna merytorycznego,
  • wycieczkę do portu,
  • dedykowane szkolenie z umiejętności miękkich przeprowadzone przez trenera wewnętrznego C. Hartwig Gdynia,
  • możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.

Harmonogram programu:

Do 8 lutego 2019 – wyślij CV na adres m.kozlowskaatchg.pl, w temacie maila wpisz „Program Stażowy 2019”

11–15 lutego 2019 – indywidualne rozmowy rekrutacyjne

18 – 22 lutego 2019 – podpisanie umów z wybranymi kandydatami na stażystów

1 marca 2019 – rozpoczęcie 3-miesięcznego stażu

Staż rozpocznie się dedykowanym dla stażystów dniem wdrożeniowym przeprowadzonym przez naszych specjalistów. Dzień wdrożeniowy wyposaży Was w wiedzę na temat formalnych i nieformalnych zasad współpracy w naszej firmie. Zostaniecie także oprowadzeni po firmie i wyposażeni w sprzęt do pracy.

Od czego zacząć? Przede wszystkim odwagi! Najtrudniejszy jest pierwszy krok, czyli wysłanie CV. Nie obawiaj się, jeśli Twoje CV jest krótkie – każdy tak zaczyna! Wielu obecnych pracowników to absolwenci UMG. Nie zwlekaj, zrób pierwszy krok.

Do zobaczenia,

Marta Kozłowska, Opiekun Programu Stażowego 2019 C. Hartwig Gdynia