Akademia Natryskiwania Cieplnego z udziałem Wydziału Mechanicznego UMG

W dniu 6 czerwca 2019 roku pracownicy Katedry Materiałów Okrętowych i Technologii Remontów Wydziału Mechanicznego UMG oraz studenci Koła Naukowego NAUTICA w składzie dr inż. Włodzimierz Kończewicz, mgr inż. Sylwia Polasz, Daria Darznik i Adam Bieszk brali udział w sympozjum pod nazwą Akademii Natryskiwania Cieplnego (ANC). Organizatorem sympozjum była Politechnika Poznańska oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. ANC odbyła się w czasie trwania i na terenie targów ITM Polska 2018 Poznań.

Jednym z prezentowanych referatów była prezentacja pt. „Regeneracja przylgni zaworów wylotowych w aspekcie warunków eksploatacyjnych silników okrętowych".

Stanowisko promocyjne Uniwersytetu Morskiego w Gdyni cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Nawiązane zostały znajomości, które będą owocowały w przyszłości badaniami oraz artykułami naukowymi.

UMG Zespół ds Promocji

S. Polasz