STAŻ w Brukseli

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” poszukuje 2 studentów wśród Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Morskiej, Akademii Pomorskiej oraz Akademii Marynarki Wojennej do udziału w dwumiesięcznym stażu w ramach programu Erasmus + do biura Regionalnego Województwa Pomorskiego w Brukseli.

Przewidziany termin stażu to 9 kwietnia – 10 czerwca 2018 r. Podczas stażu studenci mogą w praktyce uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę nt. działalności instytucji europejskich oraz biur i przedstawicielstw polskich oraz zagranicznych działających przy Unii Europejskiej. Dodatkową okazją jest także uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach dotyczących najciekawszych zagadnień polityki europejskiej w ramach bieżącej agendy UE.

Wynagrodzenie w ramach stażu może pochodzić ze środków programu Erasmus+. Więcej informacji na temat stażu w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli można znaleźć na stronie internetowej: http://pomorskieregion.eu/program_stazowy-p52 .

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres praktykiatpomorskieregion.eu do dnia 26 lutego 2018 r., w tytule wiadomości wpisując ERASMUS BRUKSELA.

W razie jakichkolwiek pytań oraz dodatkowych informacji, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Dominika Lange

EU Policy Officer|Specjalista ds. Unii Europejskiej

POMORSKIE Regional EU Office|Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli