Inspiring Tour 2018 w AMG

Źródło: https://www.facebook.com/InspiringSolutions/

Czy wiesz co to Inspiring Solutions

Inspiring Solutions to największa studencka konferencja dotycząca zastosowań IT w biznesie. Zadaniem naszego projektu jest złączenie tych dwóch światów, które wcale nie są tak odległe - świata biznesu oraz świata technologii.

Po co to robimy?

Bo widzimy świetlaną przyszłość dla tej synergii oraz możliwości rozwoju dla młodych ludzi - nas studentów.

No super, ale konferencja odbywa się w Warszawie, a ja chcę porozmawiać z Wami osobiście?

Żaden problem - dlatego powstał Inspiring Tour. W czasie niecałych trzech tygodni odwiedzimy 13 największy miast Polski aby porozmawiać o naszej konferencji właśnie z Tobą.

Podczas naszego tour’u dowiesz się jakie warsztaty pojawią się podczas konferencji, jak się na nie zapisać, jak przygotować się na same wydarzenie, a także wiele wiele więcej. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i pytań jakie chcesz nam zadać!

W Akademii Morskiej w Gdyni (ul. Morska 81-87) stoisko w ramach akcji "Inspiring Tour 2018" będzie dostępne dla wszystkich studentów w dniu 19 marca 2018 roku (poniedziałek) od godz. 11:00 w holu głównym przy portierni w budynku B.

Zapraszamy!

UMG Zespół ds Promocji