Doradca PZU Zdrowie

Linia Zdrowia PZU to część PZU Zdrowie, spółki z Grupy PZU, która zapewnia opiekę medyczną ponad 1,6 milionom klientów dzięki współpracy z ponad 2 100 placówkami w 500 miastach. Nowo tworzone Contact Center w Gdańsku, zajmie się obsługą klientów PZU Zdrowie poprzez rozmowy telefoniczne, smsy i maile.

Kogo szukamy:
Aby zapewnić usługi o najlepszej jakości przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji naszych pracowników. Zwracamy uwagę na motywację, empatię i biegłość obsługi komputera. Doświadczenie nie jest dla nas najważniejsze, gdyż dzięki szkoleniom z zakresu kompetencji twardych i miękkich, opiekę mentora i cykliczne warsztaty, nauczymy Cię wszystkiego co będzie potrzebne w pracy Doradcy.

Dołączając do Linii Zdrowia PZU możesz spodziewać się:

·         Rozwoju kompetencji – nasze szkolenia przygotują Cię do pracy z różnymi klientami, a także pogłębią Twoją wiedzę na temat opieki medycznej.

·         Realnych możliwości awansu – z czasem możesz zostać liderem, trenerem lub koordynatorem.

·         Dużej samodzielności i odpowiedzialności – po fazie szkoleń i wdrożenia sam sterujesz rozmową i budujesz relacje z klientem.

·         Możliwości relaksu – wiemy jak ważne jest zachowanie spokoju dlatego napięcia możesz odreagować grając na playstaytion, na Xboksie czy piłkarzykach.

·         Rodzinnej atmosfery – dzień zaczynamy od porannej kawy i rozmowy.

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

·         Przesłanie aplikacji – aplikuj odpowiadając na konkretne ogłoszenie.

·         Rozmowa telefoniczna – po analizie Twojej aplikacji zadzwonimy do Ciebie. Podczas rozmowy przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad rekrutacyjny. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.

·         Spotkanie rekrutacyjne połączone z testami i zadaniami – na spotkaniu rekrutacyjnym zbadamy Twoje predyspozycje do pracy w naszym zespole oraz zaprosimy do udziału w prostym teście z biegłości obsługi komputera

·         Informacja zwrotna – wszyscy kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo o wyniku rekrutacji.

 

Gdzie się znajdujemy?

Siedziba Linii Zdrowia PZU mieści się w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, przy ulicy Pałubickiego 2 (nowoczesny kompleks Cube Office Park). W sąsiednim budynku znajduje się stołówka Green Canteen, bankomat oraz piekarnia Gorąco Polecam. W niewielkiej odległości znajduje się również Burger King i stacja benzynowa.

 

Cube Office Park jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Dojeżdżają tam autobusy 155, 161, 164, 167, 168, 267, 574, N3 oraz Pomorska Kolej Metropolitarna (przystanek Jasień).

 

https://www.pzu.pl/kariera/obszary-pracy/contact-center/pracuj-dla-zdrowia

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

BKS
05.12.2018
Wprowadzenie:
M.Bagińska 05.12.2018
Ostatnia modyfikacja:
M.Bagińska 05.12.2018