ASYSTENT W DZIALE AUDYTU

ASYSTENT

W DZIALE AUDYTU

Biuro Audytu i Rachunkowości PROMAR Sp. z o.o.

Jeżeli:

• jesteś absolwentem / studentem studiów drugiego stopnia / studentem 3-go roku studiów pierwszego stopnia,
  • Twoim zainteresowaniem jest ekonomia, rachunkowość,
  • posiadasz zdolności analityczne i umiejętności logicznego myślenia,
  • planujesz ścieżkę kariery w audycie, zdobywanie uprawnień biegłego rewidenta,
  • masz motywację do zdobywania wiedzy,
  • szybko się uczysz,
  • jesteś komunikatywny/a,
  • chętnie pracujesz w zespole,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • znasz pakiet MS Office,
  • jesteś osobą dyspozycyjną i masz możliwość zaangażowania się w miesiącach marzec-maj na lokalne podróże do naszych klientów,

zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Oferujemy:

• szkolenia, po których dołączysz jako asystent do zespołów przeprowadzających badania sprawozdań finansowych,
  • szansę zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności związanych ze stosowaniem standardów badania oraz sprawozdawczości finansowej,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach realizowanych dla przedsiębiorstw z różnych branż,
  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej (umowę zlecenie),
  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

W audycie nie ma mowy o nudzie!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, a oferta wydała Ci się interesująca
- nie czekaj, aplikuj!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacjaatpromar-bep.pl.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Audytu i Rachunkowości PROMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Władysława IV 43, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmiot. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rekrutacjaatpromar-bep.pl.

Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Audytu i Rachunkowości PROMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

BKS