Studenci Erasmusa w Wróblówce

29 września 2017 roku studenci Erasmusa, którzy przyjechali na część studiów do naszej Uczelni, mieli okazję spotkać swoich kolegów z innych uczelni trójmiejskich w czasie imprezy integracyjnej w leśniczówce Wróblówka.

Spotkanie było doskonałą okazją do degustacji regionalnych potraw, poznania folkloru Kaszub, a co najważniejsze, poznania blisko 600 osób, którzy przez najbliższy semestr lub rok akademicki będą studentami trójmiejskich uczelni.

W imieniu władz Akademii Morskiej w Gdyni gości serdecznie powitał dr hab. inż. Ireneusz Czarnowski, prof. nadzw. AMG, Prorektor ds. Nauki.

Przypominamy, że Akademia Morska w Gdyni ogłosiła dodatkowy nabór na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus Plus na semestr letni roku akademickiego 2017/2018.  Bliższe informacje oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie programu Erasmus.

UMG Zespół do Spraw Kształcenia

I.Dudek-Muczyńska