"Nasza Akademia - Partnerskie zarządzanie Uczelnią"

„Nasza Akademia - Partnerskie zarządzanie Uczelnią”

Projekt Rektora Akademii Morskiej w Gdyni

„Nasza Akademia - Partnerskie zarządzanie Uczelnią”

II edycja

 

Zapraszam wszystkich Pracowników Akademii Morskiej w Gdyni do udziału w II edycji projektu Rektora Akademii Morskiej w Gdyni „Nasza Akademia - Partnerskie zarządzanie Uczelnią”.

Pierwsza edycja projektu „Nasza Akademia - Partnerskie zarządzanie Uczelnią” zaowocowała realizacją jednego z nagrodzonych pomysłów – „Pakiet Medyczny dla pracowników Akademii Morskiej w Gdyni”. Podjąłem decyzję o dofinansowaniu wszystkim pracownikom i ich rodzinom pakietów medycznych „VIP” w placówce wyłonionej w drodze postępowania przetargowego (Pol – Med).

 

Drodzy Pracownicy AMG!

Liczę na Wasz czynny udział w procesie dostosowania Naszej Akademii, a może wkrótce „Naszego Uniwersytetu” do wymagań rynku pracy i otoczenia. Jeżeli oczekujecie Państwo zmian, innowacyjnego podejścia, chcecie, aby Akademia Morska miała przewagę konkurencyjną nad innymi Uczelniami i odnosiła sukcesy, bądź po prostu uważacie, że coś można zrobić inaczej - lepiej, prościej i szybciej przykładowo w takich obszarach jak:

  • proces kształcenia,
  • procedury obiegu dokumentów,
  • procedury zarządzania Uczelnią,
  • badania naukowe i rozwój kadry,
  • obsługa studentów i doktorantów,
  • integracja Społeczności Akademickiej,
  • poprawa warunków pracy,

proszę zgłosić swój pomysł, innowację lub oczekiwania, przesyłając propozycje drogą elektroniczną na adres: nasza.akademiaatam.gdynia.pl lub składając je w formie papierowej - wrzucając do skrzynki zlokalizowanej przy portierni głównej (budynek „B”) do dnia 31.01.2018 r.

Dla tych z Państwa, których pomysły będą najciekawsze i mogą przynieść efekty w postaci wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań przewiduję nagrody finansowe.

 

Pula nagród przeznaczona dla pracowników

Akademii Morskiej w Gdyni w II edycji projektu

„Nasza Akademia - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”

wynosi 18.000,00 złotych!

 

Szanowni Państwo!

To w dużej mierze od Was zależy jaka będzie Nasza Akademia – jutro, za rok, za dziesięć lat. Jeżeli Pani/Pana pomysł zostanie zaakceptowany do realizacji, możecie Państwo znaleźć się w grupie doradczej przy jego wdrażaniu i realizacji.

Wspólnie spowodujmy, aby Nasza Akademia była przyjaznym pracodawcą, pozwalającym na realizację naszych zawodowych aspiracji.

Chciałbym, aby Akademia Morska w Gdyni była miejscem pracy, z którego jesteśmy dumni.

 

Rektor AMG

prof. Janusz Zarębski

 

 

Załączniki: 

Podmiot udostępniający: 

UMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

K. Chmielewska
27.12.2017
Wprowadzenie:
M. Zajk 27.12.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 17.01.2018