VII Studencka Konferencja „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

Logo

W imieniu Rady Kół Naukowych WSIiZ w Rzeszowie serdecznie zapraszamy studentów i młodych naukowców  do udziału w VII Studenckiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się 21 maja 2015r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej (Rzeszów).

Celem konferencji jest prezentacja dorobku naukowego młodych naukowców, integracja studenckich środowisk akademickich, zawarcie kontaktów oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: www.naukaipasja.com.pl

Recenzowane referaty zostaną opublikowane w Studenckim Naukowym Czasopiśmie Internetowym TH!NK: www.think.wsiz.rzeszow.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10.05.2015r.

Zgłoszenia można dokonać wypełniając formularz znajdujący się na stronie internetowej konferencji w zakładce ‘Rejestracja’.

Komitet Organizacyjny VII Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu"
20.04.2015